Kontakt

Vill du komma i kontakt med oss?
Vid synpunkter eller frågor gällande våra produktioner når du oss enklast på info@krall.se.
Du kan även nå oss via telefon 031-83 42 31.

Vid fakturafrågor, kontakta faktura@krall.se

För kontakt eller bokningsfrågor gällande en specifik produktion hittar du uppgifter på respektive föreställnings hemsida.

Medarbetare


VD & Producent
Patrik Krall
patrik@krall.se
0705 – 66 69 02
Göteborg


Vice VD

Mats Jansson
mats@krall.se
0705 – 60 25 05
Stockholm

 

Kenny Mattson
Producent & Projektledare
Kenny Mattsson
kenny@krall.se
0707 – 71 13 12
Stockholm

 

Producent & Projektledare
Sussie Holm
sussie.holm@krall.se
0734 – 33 55 50
Stockholm

jonna
Ekonomichef  – föräldraledig
Jonna Leek
jonna@krall.se
Göteborg


Ekonom
Maud Finberg
maud@krall.se
0738 – 28 12 60
Göteborg

emilie
Försäljningskoordinator
Emilie Strandberg
emilie@krall.se
0704 – 03 80 11
Göteborg


Marknadsförare
Tess Lindholm
tess@krall.se
0706 – 45 82 99
Stockholm

Marknadsförare
Emilia Berntsson
emilia@krall.se
0701 – 41 73 14
Göteborg

Marknadsförare
Josephine Ljunggren
josephine@krall.se
0707 – 49 18 41
Stockholm

helena
Projektledare

Helena Sundblad
helena@krall.se
0704 – 33 55 95
Örebro

Projektledare
Daniel Carlsson
daniel@krall.se
0707 – 66 00 53
Göteborg


Projektledare &
turnéledare
Ann Lund
ann@krall.se
0708 – 35 47 47
Stockholm

Johanna Micksi

Projektledare
Johanna Micski
johanna.micski@krall.se
0733 – 78 38 34
Stockholm

SophiaStolpe
Projektledare – föräldraledig
Sophia Stolpe
sophia@krall.se
0705 – 52 19 02
Göteborg

Johanna sjöberg

Produktionsassistent
Johanna Sjöberg
johanna@krall.se
031 – 83 42 31
Göteborg

Produktionsassistent
Cornelia Karlsson
cornelia@krall.se
072-552 09 40
Stockholm

Bokningsansvarig, Stjärnklart
Alexandra Köhler
alexandra@krall.se
08 – 665 00 81
Stockholm

Säljare, Stjärnklart
Angelica Indelicato
angelica@krall.se
0760 – 29 47 11
Stockholm

Fredrik_Holmdahl

KRALL EVENT

VD & Projektledare
Fredrik Holmdahl
fredrik@krallevent.se
0703 – 33 00 34
Lidköping

Elin_Öberg

KRALL EVENT

Projektledare
Elin Öberg
elin@krallevent.se
0709 – 92 95 98
Lidköping

 

bäsen

Lageransvarig
Thomas Andersson
basen@krall.se
0706 – 66 33 14
Alingsås

Kontor

Fakturor

Krall Entertainment ABKrall Event AB
samt Krall Nöje AB

faktura@krall.se
Box 5040
402 21 Göteborg

Vänligen märk till vilket bolag fakturan är ställd.

Göteborg

Postadress
Krall Entertainment AB
Box 5040
402 21 Göteborg

Leverans- & besöksadress
Krall Entertainment AB
Åvägen 24
412 51 Göteborg

 

Stockholm

Postadress (OBS! Ej fakturor)
Krall Entertainment AB
Box 24162
104 51 Stockholm

Leverans- & besöksadress
Krall Entertainment AB
Oxenstiernsgatan 23
115 27 Stockholm

Örebro

Besöks-, post- & leveransadress
Krall Entertainment AB
Radiatorvägen 13
702 27 Örebro

 

Alingsås – Lager

Leverans- & Besöksadress
OBS!
Telefonavisering 070-666 33 14
Krall Entertainment AB
Sävelundsgatan 15
441 38 Alingsås

 

Lidköping – Krall Event

Address (Ej fakturor)
Krall Event AB
Fabriksgatan 4
531 30 Lidköping

 

Leveransadress
Krall Event AB
Fabriksgatan 4
531 30 Lidköping