Kontakt

Vill du komma i kontakt med oss? Vid synpunkter eller frågor gällande våra produktioner når du oss enklast på info@krall.se. Du kan även nå oss via telefon 031-83 42 31. Vid fakturafrågor, kontakta faktura@krall.se Fler kontaktuppgifter finns på respektive föreställnings hemsida.

Medarbetare


VD / Producent
Patrik Krall
patrik@krall.se
0705 – 66 69 02
Göteborg

Bildneutral
Vice VD

Mats Jansson
mats@krall.se
0705 – 60 25 05
Stockholm

 

Kenny Mattson
Producent & Projektledare
Kenny Mattsson
kenny@krall.se
0707 – 71 13 12
Stockholm

 

jonna
Ekonomichef
Jonna Leek
jonna@krall.se
0734 – 11 92 47 
Göteborg

emilie
Försäljningskoordinator
Emilie Strandberg
emilie@krall.se
0704 – 03 80 11
Göteborg

helena
Projektledare

Helena Sundblad
helena@krall.se
0704 – 33 55 95
Örebro

Projektledare
Daniel Carlsson
daniel@krall.se
0707 – 66 00 53
Göteborg

SophiaStolpe
Projektledare – mammaledig
Sophia Stolpe
sophia@krall.se
0705 – 52 19 02
Göteborg


Projektledare/
turnéledare
Ann Lund
ann@krall.se
0708 – 35 47 47
Stockholm

Johanna Micksi

Projektledare
Johanna Micski
johanna.micski@krall.se
0733 – 78 38 34
Stockholm

tess
Marknadsförare
Tess Lindholm
tess@krall.se
0706 – 45 82 99
Stockholm

Marknadsförare
Nina Karlsson
nina@krall.se
0739 – 46 51 77
Göteborg

Marknadsförare
Emilia Berntsson
emilia@krall.se
0701 – 41 73 14
Göteborg

Johanna sjöberg

Produktionsassistent
Johanna Sjöberg
johanna@krall.se
031 – 83 42 31
Göteborg

Ekonom
Maud Finberg
maud@krall.se
0738 – 28 12 60
Göteborg

Bokningsansvarig, Stjärnklart
Alexandra Köhler
alexandra@krall.se
08 – 665 00 81
Stockholm

Säljare, Stjärnklart
Angelica Indelicato
angelica@krall.se
0760 – 29 47 11
Stockholm

Säljare, Stjärnklart
Johan Eyem
johan@krall.se
0720 – 14 03 53
Stockholm

Fredrik_Holmdahl

KRALL EVENT

VD & Projektledare
Fredrik Holmdahl
fredrik@krallevent.se
0703 – 33 00 34
Lidköping

Elin_Öberg

KRALL EVENT

Projektledare
Elin Öberg
elin@krallevent.se
0709 – 92 95 98
Lidköping

 

bäsen

Lageransvarig
Thomas Andersson
basen@krall.se
0706 – 66 33 14
Alingsås

Kontor

Fakturor

Krall Entertainment ABKrall Event AB
samt Krall Nöje AB

faktura@krall.se
Box 5040
402 21 Göteborg

Vänligen märk till vilket bolag fakturan är ställd.

Göteborg

Postadress
Krall Entertainment AB
Box 5040
402 21 Göteborg

Leverans- & besöksadress
Krall Entertainment AB
Åvägen 24
412 51 Göteborg

 

Stockholm

Besöks-, post- & leveransadress
Krall Entertainment AB
Oxenstiernsgatan 23
115 27 Stockholm

Örebro

Besöks-, post- & leveransadress
Krall Entertainment AB
Radiatorvägen 13
702 27 Örebro

 

Alingsås – Lager

Leverans- & Besöksadress
OBS!
Telefonavisering 070-666 33 14
Krall Entertainment AB
Sävelundsgatan 15
441 38 Alingsås

 

Lidköping – Krall Event

Address (Ej fakturor)
Krall Event AB
Fabriksgatan 4
531 30 Lidköping

 

Leveransadress
Krall Event AB
Fabriksgatan 4
531 30 Lidköping