Kontakt

Vill du komma i kontakt med oss? Vid synpunkter eller frågor gällande våra produktioner når du oss enklast på info@krall.se. Du kan även nå oss via telefon 031-83 42 31. Vid fakturafrågor, kontakta faktura@krall.se Fler kontaktuppgifter finns på respektive föreställnings hemsida.

Medarbetare


VD / Producent
Patrik Krall
patrik@krall.se
0705 – 66 69 02
Göteborg

Bildneutral
Vice VD

Mats Jansson
mats@krall.se
0705- 60 25 05
Stockholm

 

Kenny Mattson
Producent & Projektledare
Kenny Mattsson
kenny@krall.se
070-77 11 312
Stockholm

 

Åsa
Kommersiell Chef
Åsa Nathell
asa@krall.se
0705 – 66 69 12
Göteborg

jonna
Ekonomichef
Jonna Leek
jonna@krall.se
0734 – 11 92 47 
Göteborg

helena
Projektledare

Helena Sundblad
helena@krall.se
0704 – 33 55 95
Örebro

Projektledare
Daniel Carlsson
daniel@krall.se
0707 – 66 00 53
Göteborg

SophiaStolpe
Projektledare
Sophia Stolpe
sophia@krall.se
0705-521902
Göteborg


Projektledare/
turnéledare
Ann Lund
ann@krall.se
0708 – 35 47 47
Stockholm

Johanna Micksi

Projektledare
Johanna Micski
johanna.micski@krall.se
0733-78 38 34
Stockholm

emilie
Försäljningskoordinator
Emilie Strandberg
emilie@krall.se
0704 – 03 80 11
Göteborg

tess
Marknad
Tess Lindholm
tess@krall.se
0706 – 45 82 99
Stockholm

Redaktör
Emilia Berntsson
emilia@krall.se
0701-417314
Göteborg

Bokningsansvarig, Stjärnklart
Alexandra Köhler
alexandra@krall.se
08-665 00 81
Stockholm

Johanna sjöberg

Ekonomi- & produktionsassistent
Johanna Sjöberg
johanna@krall.se
031 – 83 42 31
Göteborg

bäsen

Lageransvarig
Thomas Andersson
basen@krall.se
070-666 33 14
Alingsås

Fredrik_Holmdahl

KRALL EVENT

VD & Projektledare
Fredrik Holmdahl
fredrik@krallevent.se
0703 – 33 00 34
Lidköping

Elin_Öberg

KRALL EVENT

Projektledare
Elin Öberg
elin@krallevent.se
0709-92 95 98
Lidköping

 

Kontor

Fakturor

Krall Entertainment AB samt Krall Event AB

faktura@krall.se
Box 5040
402 21 Göteborg

Vänligen märk till vilket bolag fakturan är ställd.

Göteborg

Postadress
Krall Entertainment AB
Box 5040
402 21 Göteborg

Leverans- & besöksadress
Krall Entertainment AB
Åvägen 24
412 51 Göteborg

 

Stockholm

Besöks-, post- & leveransadress
Krall Entertainment AB
Oxenstiernsgatan 23
115 27 Stockholm

Örebro

Besöks-, post- & leveransadress
Krall Entertainment AB
Radiatorvägen 13
702 27 Örebro

 

Alingsås – Lager

Leverans- & Besöksadress
OBS!
Telefonavisering 070-666 33 14
Krall Entertainment AB
Sävelundsgatan 15
441 38 Alingsås

 

Lidköping – Krall Event

Address (Ej fakturor)
Krall Event AB
Box 684
531 16 Lidköping

 

Leveransadress
Krall Event AB
Wennerbergsvägen 47
531 33 Lidköping